Kontakty

Jiří Rosecký
jednatel

Mariana Liptáková
produktový manažer / nákupčí

Marie Rozmarínová
účetní

Kateřina Ježová
administrátor výroby

Kateřina Nejedlá
vedoucí výrobyINTERMEZZI s.r.o.


Otevírací doba
pondělí 06.00 – 15.00
úterý 06.00 – 15.00
středa 06.00 – 15.00
čtvrtek 06.00 – 15.00
pátek 06.00 – 15.00


  

Vaše aktuální polohaVíce o showroomu

 
 

O nás

Společnost INTERMEZZI je českým výrobcem bytových textilních produktů s více jak desetiletou tradicí. Naší chloubou je především výrobní zázemí, které patří k těm nejlepším na českém trhu v této oblasti výroby. Všechny naše produkty jsou vyráběny na míru. Mezi nejdůležitější produkty patří okenní dekorace jako jsou záclony, závěsy a římské rolety. Dále vyrábíme celou řadu bytových doplňků, jako například dekorační polštáře, ložní a jídelní textilní produkty. Dále taburety, paravany a mnohé další. Naše produkty najdete v hotelových komplexech, komerčních budovách nebo privátním sektoru.

Technologie výroby je na té nejvyšší úrovni. Vše zpracováváme na moderních, technologicky vyspělých automatech, poloautomatech a speciálních jednoúčelových strojích. Klademe důraz na preciznost zpracování a vysokou kvalitu v každém detailu. Vedle těchto moderních technologií zaměstnáváme zručné švadleny s dlouholetou praxí, schopné zajistit provedení nejrůznějších klientských požadavků, ať už za pomoci výše zmíněných technologií nebo ručně dle tradičních postupů. Díky našemu zázemí si zakládáme na špičkovém servisu, kvalitě a včasném zpracování požadavků našich klientů.
Důležitou součástí naší společnosti je moderní CRM digitální systém pro komunikaci s klienty. Systém slouží také k řízení vnitřních procesů naší společnosti a zejména výroby. Celý proces výroby od naskladnění materiálu přes samotný proces výroby až po kontrolu a expedici je řízen čárovými kódy. Naši zákazníci mají k dispozici intuitivní a propracovaný konfigurátor s celou řadou nástrojů usnadňující společnou kooperaci. Získávají tak přehled o svých požadavcích, ať už ve fázi poptávky, objednávky či finančních dokumentů. Právě neustálé zlepšování se v oblasti řízení a technologického vybavení řadí naši společnost mezi špičku v oboru na českém trhu.

Zpracováváme látky od výrobců z celého světa. Každý materiál prochází před zpracováním důkladnou kontrolou a to do 24 hodin od jeho naskladnění. V případě jeho nedostatků jsme tak schopni rychle reagovat na zajištění nové dodávky tohoto materiálu v požadované kvalitě. Tímto důležitým krokem zajišťujeme včasné dodání objednávky. Našimi zákazníky je celá řada profesionálních prodejců, bytových designerů, velkoobchodů a investorů v oblasti textilních bytových dekorací a doplňků. Každý rok realizujeme více jak 500 objednávek nejrůznějších velikostí od jednotlivých kusů až po rozsáhlé celky v komerční sféře.